راه های ارتباطی

شما می توانید از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید:

سوالات متداول

در این بخش سعی کرده ایم به برخی از سوالات متداول و پرتکرار کاربران پاسخ بدهیم. در صورتی که سوال شما در این لیست نیست، می توانید با پشتیبانی فروشگاه هوم کالا در ارتباط باشید.

فروشگاه اینترنتی هوم کالا با هدف ایجاد بستری امن، آسان و مطمئن برای مشاهده، بررسی و انتخاب محصولات لوازم خانگی Bosch به مدیریت جناب آقای علی سعیدی و توسط «پلتفرم حافظ – شرکت نگار حافظ» طراحی و راه اندازی شده است. سعی کرده ایم با ارائه دسته بندی های مختلف محصولات، بتوانید به آسانی محصولات مدنظر خود را پیدا کرده و پس از بررسی و مقایسه، اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید.

فروشگاه هوم کالا علاوه بر امکان خرید اینترنتی برای عموم مردم، به صورت حضوری نیز برای عمده فروشی محصولات دایر هست. اگر تمایل دارید که به صورت حضوری از این فروشگاه بازدید نمایید، می توانید به آدرس درج شده در همین صفحه و یا صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

این فروشگاه بستری مطمئن برای خرید محصولات لوازم خانگی بوش است؛ چرا که:

1- ساختار وبسایت، کاملا امن و حرفه ای طراحی شده است و اطلاعات فروشگاه و کاربران محافظت می شود.

2- این فروشگاه به صورت حضوری نیز دایر است و تمامی مدارک و مجوزات مورد نیاز نظیر پروانه کسب، اینماد، ساماندهی کسب و کارهای مجازی، اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی و … اخذ شده است.

3- پشتیبانی آنلاین فروشگاه به صورت 24 ساعت شبانه روز، آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات کاربران عزیز است.

4- تضامین مفید و کارامد برای موارد پیش بینی نشده وجود دارد. فروشگاه هوم کالا، اصالت محصولات خود و نیز کیفیت آنها را تضمین می کند.

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در همین صفحه و یا صفحه «تماس با ما» با کارشناسان و اپراتورهای فروشگاه اینترنتی هوم کالا در ارتباط باشید. همچنین پشتیبانی آنلاین وبسایت نیز آماده راهنمایی شما به صورت زنده می باشد.

ما به واسطه واردات مستقیم محصولات لوازم خانگی Bosch، کیفیت، اصالت و کمترین قیمت محصولات فروشگاه اینترنتی هوم کالا را تضمین می کنیم. با وجود اینکه تا امروز گزارشی بابت قیمت بالا یا مغایرت محصولات دریافت نکرده ایم، اما با این حال کاربران عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و یا قیمت غیرمنطقی، آن را با ما در میان بگذارند.

پس از انتخاب و بررسی محصول(ات) مورد نظر، می توانید آن را به سبد خرید حساب کاربری خود اضافه نمایید. دقت داشته باشید که خرید محصول صرفا پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، ممکن خواهد بود. پس از پرداخت مبلغ سفارش، شما می توانید وضعیت سفارش خود را از طریق حساب کاربری خود بررسی نمایید. سفارش شما پس از بررسی و پردازش کوتاه از سمت اپراتورهای فروشگاه، تایید شده و آماده ارسال به آدرس تعیین شده از سمت شما خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی هوم کالا، اصالت و کیفیت تمامی محصولات لوازم خانگی Bosch را تضمین می کند و گارانتی مرجوعی کالا در صورت دریافت کالای معیوب و غیراصل را ارائه می کند. با وجود اینکه تا امروز گزارشی بابت مغایرت محصولات دریافت نکرده ایم، اما با این حال کاربران عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و یا دریافت کالای غیر اصل با ما در ارتباط باشند.

علی رغم اطمینان از اصالت و کیفیت محصولات فروشگاه اینترنتی هوم کالا، بستری فراهم کرده ایم تا کاربران بتوانند در صورت نیاز به تعویض و یا عودت کالای دریافت شده، از طریق تکمیل فرم صفحه «خدمات پس از فروش»، درخواست خود را ثبت نمایند و دیگر نیازی به تماس یا اتلاف وقت برای ارائه توضیح شفاهی به کارشناسان و … نیست. اپراتورهای فروشگاه به محض دریافت درخواست شما، آن را بررسی کرده و جهت اقدام مناسب، با شما هماهنگ خواهند شد.

تمامی تلاش ما این است که سفارشات ثبت شده در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان گرامی برسد. از این رو، میانگین مدت زمانی که سفارشات ثبت شده، بررسی، تایید، آماده سازی و ارسال می شود، به صورت زیر می باشد:

  • سفارشات تهران: 2 الی 3 روز کاری
  • سفارشات شهرستان: 3 الی 4 روز کاری