علم و تکنولوژی, عمومی

فناوری های یخچال و فریزرهای بوش

فروشگاه هوم کالا در این مقاله قصد دارد یکی دیگر از تولیدات شرکت تولید لوازم خانگی بوش را مورد بررسی قرار دهد و اینبار به سراغ معرفی یخچال های بوش رفته است. چنانچه قصد خرید یخچال را دارید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. بوش دارای تکنولوژی سبز می باشد. این امر نشان دهنده این است که بوش در حین داشتن عملکرد عالی بر پایه تکنولوژی، سیستم تولید لوازم خانگی را به سمتی برده است که کاملا در مصرف آب و برق صرفه جویی می شود. همچنین عمده فعالیت شرکت بوش کاهش مصرف انرژی است.

یخچال های بوش در سه بخش دسته بندی می شوند: 1-یخچال های ساید بای ساید 2- یخچال های فریزر دو قلو 3- یخچال های فریزر دو درب.

یخچال های بوش با تنوع رنگی، کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می شوند. در یخچال های بوش از امکانات و سیستم های فوق هوشمند، لولاهای پهن، نورپردازی، درهای بلند و قفسه های شیشه ای بدون فریم استفاده می گردد. طراحی منحصر به فرد یخچال های بوش اعتباری تازه به محصولات تولیدی بوش بخشیده است. قفسه بندی مرتب، کشوهای جادار و تقسیم بندی هوشمندانه فضای داخلی، احاطه کامل به مواد غذایی موجود در یخچال را به آسانی میسر می سازد.

یخچال و فریزرهای بوش

ویژگی های یخچال و فریزر بوش

فضای داخلی یخچال های بوش

نگهداری مواد غذایی مختلف نیاز به فضای کافی دارد. توجه به این امر در طراحی تمامی مدل های یخچال بوش دیده می شود، فضای داخلی این یخچال ها  به گونه ای تقسیم بندی شده است که افراد بتوانند نهایت استفاده از این یخچال ها را داشته باشند.

تغییر ارتفاع در طبقات یخچال فریزر

امکان تنظیم ارتفاع طبقات از مهم ترین امکاناتی است که در یخچال های بوش مشاهده می شود و افراد بنا به نیاز های خود می توانند ارتفاع طبقات را تغییر دهند.

سیستم جریان هوای چند گانه

سیستم جریان هوای چندگانه در یخچال های ساید بای ساید باعث می شود که مواد غذایی با طراوت بیشتری در قسمت های مختلف نگهداری شوند و بتوان آنها را در مدت زمان طولانی تری در یخچال نگهداری نمود.

چرخش هوای سرد در یخچال

یخچال ها دارای فضاهای زیادی می باشند. در یخچال های بوش انتقال هوای خنک به تمامی نقاط یخچال به گونه ای صورت می گیرد که مواد غذایی موجود در یخچال با حفظ طراوت و تازگی، مدت زمان زیادی باقی بمانند.

مصرف بهینه انرژی

معمولا یخچال های بوش از برچسب انرژی سطح A برخوردارند که شرایط خوبی برای حفاظت از محیط زیست ایجاد می نماید.

وجود طبقات متعدد

طراحی انواع یخچال های بوش به گونه ای است که در آن طبقات متعدد برای جایگذاری انواع مواد غذایی تعبیه شده است که ارتفاع این طبقات می تواند به نسبت نیاز افراد تغییر نماید. جنس مرغوب کشو ها و باکس های موجود در این یخچال ها از جمله مزایای خرید این یخچال ها می باشد.

فناوری های یخچال و فریزرهای بوش

سیستم ضد برفک

با وجود فناوری ضد برفک بوش NoFrost))  در فریزرها، دیگر نیازی به برفک زدایی نخواهید داشت.

دارای سیستم حفاظتی ضد باکتری

کلیه ی یخچال های بوش دارای سیستم حفاظتی ضد باکتری هستند. این سیستم با داشتن نقره در جداره خود کلیه ی باکتری ها را از بین می برد و تازگی مواد غذایی را تا مدت طولانی حفظ میکند.

جنس بدنه

جنس بدنه ی این یخچال ها به گونه ای طراحی شده است که تمیز کردن آن آسان باشد و افراد بتوانند به راحتی آنها را نظافت نمایند.

آبسرد کن و یخ ساز

وجود آبسرد کن و یخ ساز در مدل های مختلف یخچال فریزرهای بوش توانست نسبت به تمامی مدل های گذشته با عملکردی متفاوتی عمل نماید.

طراحی یخچال فریزرهای بوش

حفظ تعادل میان رطوبت و دما از اصلی ترین مواردی است که شرکت بوش در طراحی یخچال های فریزر به آن دقت نموده است. اتکا به همین امر توانست سبب موفقیت در نگهداری بلند مدت مواد غذایی شود.

یخچال و فریزهای با کیفیت و با امکانات بوش یکی از کالاهایی است که در فروشگاه اینترنتی هوم کالا عرضه می گردد. هوم کالا به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های ایران توانسته است که با تامین کالاهای متنوع و به روز بازار ایران در ذهن مشتریان خود ثبت شود. اگر شما قصد خرید یخچال بوش را دارید می تواید با اطمینان کامل محصول مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی هوم کالا سفارش دهید و از تجربه یک خرید آسان و مطمئن بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید