برترین ها, نقد و بررسی

بهترین غذاساز بوش

امروزه بعضی افراد به جای خرید لوازم برقی مختلف مورد نیاز برای آشپزی، با خرید یک دستگاه غذاساز این مشکل را رفع می کنند. دستگاه های غذاساز دارای کارایی و عملکردهای مختلفی از قبیل خردکن، آسیاب، همزن، خمیرزن، انواع رنده ها، آب مرکبات گیری، مخلوط کن و عملکردهای دیگری می باشند که با خرید یک دستگاع غذاساز میتوان از تمام این امکانات استفاده نمود. غذاسازها با مارک ها، کارایی های مختلف و قیمت های متفاوتی در بازار وجود دارد، و هر کس باید دستگاه غذاسازی انتخاب کند که نیاز مورد نظر او را مرتفع کند و کارایی لازم بنابر نیازش را داشته باشد. یکی از بهترین مارک های غذاساز خارجی موجود در بازار غذاساز بوش می باشد. ما در این مقاله قصد داریم برخی  انواع مدل از بهترین غذاسازهای بوش را به شما معرفی کنیم و همچنین به بررسی کارایی و قیمت بهترین مدلهای غذاساز بوش بپردازیم.

برخی از دستگاه های غذاساز بوش ساخت آلمان می باشند.  برخی دیگر از دستگاه های غذاساز ساخت کشور اسلوونی می باشد که البته تمام این محصولات که در کشورهای دیگر بجز آلمان تولید می شوند تحت لیسانس شرکت بوش می باشند و از آنجایی که دارای نام بوش می باشند، شرکت بوش بنابر رسالت خود هیچگاه  نخواسته وجهه و تصور ذهنی خود از نظر مصرف کنندگان را از دست بدهد. از این رو تمام محصولات با عنوان بوش دارای کیفیتی برابر با محصولاتی می باشد که در کشور آلمان تولید می شوند.

شرکت بوش آلمان دارای سابقه و تجربه ای حدود 130 سال می باشد. شرکت نام آشنای بوش با استفاده از تجربه خود توانسته محصولاتی بر پایه کیفیت و فناوری های نوین تولید کند که رضایت مشتری را بدست بیاورد.

غذاسازهای بوش نیز مانند بقیه محصولات بوش دارای کیفیت و ماندگاری بالایی می باشند و جنس بکار رفته در تمام اجزای غذاسازها از قبیل تیغه ها، رنده ها، پارچ، ظروف و حتی موتور و بدنه دارای کیفیت از مواد اولیه مرغوب بکار رفته می باشد.

غذاساز بوش مدل MC812M865 

غذاساز بوش مدل MC812M865  دارای حدود 50 عملکرد می باشد که با دقت در عملکرد و دفترچه راهنمای آن می توان طرز کار و جزییات آن را به راحتی آنجام داد.

این غذا ساز بوش دارای توان و قدرت بالایی می باشد که در عملکرد قدرتمند و سریع این دستگاه کمک می کند. خرد کن این مدل غذا ساز بوش بسیار قدرتمند می باشد که با تکیه بر تیغه های فوق العاده تیز آن می توان به راحتی برخی مواد غذایی مثل برخی میوه ها و سبزیجات و یا گوشت را در حجم بالایی به قطعا ریزتر خرد نمود. علاوه بر خردکن بزرگ با ظرف اصلی این مدل غذاساز بوش دارای خردکن کوچکتری نیز می باشد. همزن این دستگاه برای هم زدن یا مخلوط کردن برخی مواد غذایی که هم زدن درست مواد نقش مهمی در کیفیت غذا دارد بکار می رود. آسیاب این غذاساز هم در خرد کردن مواد غذایی سفت تر بکار می رود و از آن می توان برای تهیه ادوجات استفاده نمود که این آسیاب ظرف مخصوص خود را دارد.

خمیرزن این غذا ساز به شما در تهیه خمیری با کیفیت برای تهیه کیک و شیرینی ها کمک می کند. مخلوط کن بکار رفته در این دستگاه نیز در تهیه اسموتی و نوشیدنی در حجم 1.5 لیتر به شما کمک می کند که بدنه شفاف مخلوط کن آن باعث می شود که نوشیدنی یا اسموتی قابل مشاهده باشد. انواع دیسک ها برای رنده کردن انواع مواد غذایی در سایزهای دلخواه و به شکل های ریز، خلالی یا چیپسی کمک می کند و پاسخگوی سلیقه شما در شکل دهی مورد دلخواه غذایتان می باشد. با تکیه بر عملکرد لحظه ای یا پالس به راحتب می توان تنظیمت دلخواه سرعت و عملکرد را انجام داد و در پایان بعد از اتمام کار با این مدل دستگاه غذاساز بوش می توان قطعات آن را در ماشین ظرفشویی شستشو داد. به طور کلی، غذاساز بوش مدل MC812M865 با توجه به قیمت متوسط دارای کارایی قابل قبولی برای آشپزخانه می باشد. کیفیت به کا رفته در جنس، قطعات و موتور این غذاساز باعث شده این دستگاه غذا ساز بوش دارای ماندگاری بالایی نیز باشد.

غذاساز بوش مدل  MCM62020GB

غذاساز بوش مدل MCM62020GB دارای 40 عملکرد می باشد و با مراجعه به دفترچه راهنمای این غذاساز می توان به طور کامل کارایی و عملکرد آن را مشاهده کرد و کاربردهای هر کدام از قطعات و طرز کار آن را به آسانی یاد گرفت و از امکانات آن در آسان شدن آشپزی استفاده کرد.

این مدل غذاساز چندکاره بوش نیز تحت لیسانس بوش می باشد جنس بدنه آن از پلاستیک مقاوم می باشد. کاسه اصلی این غذاساز دارای ظرفیتی برابر با 3.9 می باشد که جنس این کاسه برگ شاف می باشد و داخل آن را می توان مشاهده کرد و جنس آن نیز پلاستیک مقاوم و مرغوب می باشد. جنس بکار رفته در تیغه های این مدل غذاساز بوش استیل ضد زنگ می باشند که این ضد زنگی باعث می شود رطوبت مواد غذایی هرگز باعث زنگ زدن آن نشود. این تیغه ها به دلیل اینکه super cut  می باشند، بسیار تیز می باشند نیز با مرور زمان کند نخواهند شد.

غذاساز چندکاره بوش مدل  MCM62020GB دارای همزن بالنی شکلی می باشد که برای همزن مواد غذایی مثل تخم مرغ مناسب می باشند. از این دستگاه هم می توان برای تهیه خمیر مناسب استفاده کرد. بنابر این اگر گاهی قصد تهیه کیک یا شیرینی دارید این غذاساز نیاز شما را برآورده می کند. دیسک های رنده برای رنده کردن مواد غذایی در اجزای کوچک و بزرگ یا ورقه ای مناسب می باشد. آب مرکبات گیری این مدل غذاساز بوش برای گرفتن آب پرتقال، لیمو، گریپ فروت مناسب می باشد و به راحتی می توان از آن استفاده کرد. پوره ساز و رب ساز بکار رفته در این دستگاه برای تهیه رب گوجه یا پوره کردن بعضی سبزیجات و میوه جات برای تهیه غذا بکار می رود و این عمکرد نیز دارای تیغه مخصوص می باشد.

مخلوط کن غذاساز چندکاره بوش مدل MCM62020GBبرای آماده سازی انواع اسموتی و نوشیدنی مورد دلخواه به شما کمک می کند و این مخلوط کن دارای پارچ شفاف می باشد که داخل آن را به راحتی می توان مشاهده کرد. عملکرد پالس بکار رفته در این غذاساز باعث می شود که به راحتی بتوانید تنظیمات مربوط به سرعت و عملکرد را بر روی سرعت دلخواه تنظیم کرد. به طور کلی این مدل غذاساز بوش با توجه به قیمت متوسط و کارایی، و از طرفی کیفیت بکار رفته در ساخت قطعات دارای عملکرد قابل قبولی می باشد.

غذاساز بوش مدل MCM3100WGB 

غذاساز 20 کاره بوش مدل MCM3100WGB ضمن  اینکه دارای قیمت ارزانی می باشد، دارای کیفیتی مثل سایر محصولات و غذاسازهای بوش می باشد و تحت لیسانس بوش آلمان می باشد. این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه های غذاساز بوش بسیار سبک می باشد و فضای بسیار کمی در آشپزخانه شما به خود اختصاص می دهد و مناسب برای خانواده های کم جمعیت می باشد. ضمن اینکه موتور این غذاساز به سبب کارایی کمتر دستگاه طوری طراحی شده که از توان کمتری برخوردار می باشد.

خردکن غذاساز بوش مدل MCM3100WGB دارای 2.3 لیتر ظرفیت می باشد و از جنس پلاستیک مقاوم می باشد که شفاف می باشد و محتویات داخل آن را می توان مشاهده کرد. بدنه این غذاساز نیز از جنس پلاستیک مقاوم می باشد. اگر علاقمند به تهیه کیک و شیرینی یا مواد غذایی که کیفیت آن وابسته به خمیر آن می باشد، هستید این مدل غذاساز می تواند به شما کمک کند، زیرا دارای خمیرزن مخصوص می باشد. با استفاده از امولسیون ساز بکار فته دراین غذاساز می توان خامه و سس را راحتی به هم زد و یک مایع یکدست بدست آورد. از این دیسک امولسیون ساز می توان برای هم زدن تخم مرغ هم استفاده کرد.

گاهی هنگام آشپزی شرایطی پیش می آید که به پوره کردن سبزیجاتی نیاز پیدا می کنید. یا ممکن است به جای رب گوجه بخواهید از پوره گوجه فرنگی استفاده کنید که با استفاده از این مدل غذاساز می توانید انواع پوره را آماده سازید. دیسک های رنده باعث شده است که بتوانید مواد غذایی را به شکل ریز یا ورقه ای آماده سازید. با استفاده ازعملکرد لحظه ای یا پالس می توان سرعت و عملکرد این غذاساز را تنظیم نمد و از سرعت و عملکرد دلخئاه خود استفاده کرد.  قفل ایمنی بکار رفته در این دستگاه باعث شده که هر گاه قطعات و اجزای دستگاه به درستی بر روی هم تعبیه نشده باشد، دستگاه کار نکند و روشن نشود و به دین ترتیب ایمنی کار با این دستگاه غذاساز بوش تامین می شود.

به طور کلی این دستگاه با وجود کارکردهای کمتری که نسبت به بعضی دیگر از مدل های غذاساز بوش دارد، مقرون به صرفه می باشد و به جهت کیفیت بکار رفته در این غذاساز بوش ماندگاری بالایی دارد و سالهای طولانی می تواند برای شما کارایی داشته باشد.

غذاساز بوش مدل MC812S734G 

غذاساز 50 کاره بوش مدلMC812S734G  یکی از پرکاربردترین غذاسازهای بوش می باشد که تحت لیسانس بوش می باشد و نسبت به بقیه غذاسازهای بوش دارای ظرفیت بالایی می باشد از این رو مناسب برای خانواده های پرجمعیت می باشد.

این مدل غذاساز بوش دارای یک عدد همزن بزرگ می باشد که برای هم زدن انواع مواد غذایی که هم زدن آنها تاثیر مهمی در کیفیت غذای نهایی دارد، مناسب می باشد. خمیرزن مخصوص این غذاساز نیز به شما در تهیه یک خمیر و ورز دادن مناسب آن برای تهیه خمیر موادی از قبیل کیک و شیرینی کمک می کند. این مدل غذاساز بوش دارای عملکرد مخصوص آبمیوه گیری می باشد، اما به شما توصیه می کنیم اگر همیشه  و برای حجم بالایی از میوه هااز آبمیوه گیری استفاده می کنید، دستگاه آبمیوه گیری را به شکل جدا تهیه کنید تا عمل آب گرفتن میوه ها به شکل ایده آل توسط آبمیوه گیری انجام شود زیرا دستگاههای غذاساز این عمل را به شکل مطلوب و با کیفیت انجام نمی دهند. اما از آب مرکبات گیری این غذاساز می توان برای گرفتن آب مرکبات از قبیل پرتقال، لیمو، گریپ فروت و سایر مرکبات استفاده کرد.

با استفاده از انواع دیسک رنده غذاساز بوش مدل MC812S734G می توان مواد غذایی را در اجزای ریز، درشت، ورقه ای و خلالی شکل ریز نمود و به شکل دلخواه از هر کدام از این کارکردها استفاده کرد. از مخلوط کن این دستگاه می توان برای تهیه نوشیدنی ها و اسموتی ها براحتی استفاده کرد که دارای جنس پلاستیک مقاوم و شفاف می باشد و محتویات داخل آن را به راحتی می توان مشاهده کرد. همچنین اگر هنگام آشپزی به پوره مواد غذایی از قبیل پوره گوجه فرنگی به جای رب گوجه صنعتی نیاز پیدا کردید این غذاساز بوش به شما کمک می کند. عملکرد لحظه ای با پالسی که در این غذاساز وجود دارد امکان تنظیم عملکردهای این غذاساز را به شکل دستی به شما می دهد. قفل ایمنی و نبود BPA، ایمنی و پروتکل های بهداشتی موجو در این دستگاه غذاساز را تضمین می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید